Posiadał narkotyki w pracy w szafce ubraniowej oraz w domu

Policjanci z Komisariatu Policji z Lubawki realizując zadania wymierzone przeciwko przestępczości narkotykowej 11 maja br. zatrzymali 22 – letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego posiadającego środki odurzające. Część narkotyków posiadał w swojej szafce ubraniowej w miejscu pracy, a pozostałą w domu. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji z Lubawki na podstawie wcześniejszych ustaleń w trakcie realizacji sprawy weszli na teren z jednego zakładów pracy w Lubawce. W wyniku przeszukania szafki jednego z pracowników w foliowym worku ujawnili susz roślinny a w drugim małym krystaliczną białą substancję. W trakcie dalszych czynności w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych w jego domu policjanci znaleźli 2 kolejne woreczki strunowe z zawartościami zielonej substancji w postaci sypkiej oraz malutkich kosteczek. Substancje zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia.

Przy użyciu testera policjanci potwierdzili, iż mężczyzna znajdował się w posiadaniu marihuany, metamfetaminy oraz piko o łącznej sumie ponad 200 działek czarnorynkowych produktów.

Zatrzymany przyznał się do posiadania środków odurzających. W tej sprawie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło:
kamienna-gora.policja.gov.pl
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment