PoPoLuPo na Bike Maratonie i Koronie Karkonoszy

Dnia 9 czerwca 2018 roku w Świeradowie-Zdroju odbędzie się czwarta edycja Bike Maraton 2018. W zawodach wystartują zawodnicy grupy PoPoLuPo wchodzącej w skład „PoPoLuPo MTB Kamienna Góra i okolice”.

W wydarzeniu uczestniczyć będzie również mistrzyni świata i medalistka olimpijska Maja Włoszczowska, która będzie promować swoją najnowszą książkę „Rowerem na szczyt. Trenuj z Majką”.

Dnia 10 czerwca 2018 roku zawodnicy grupy PoPoLuPo wystartują również w zawodach “Rowerem na Szrenicę” z cyklu Korona Karkonoszy.

Od kilku lat Rotary Klub Karpacz organizuje m.in. wjazd na Śnieżkę oraz Szrenicę. W zeszłym roku zwieńczeniem Korony Karkonoszy był czy to rajd czy maraton “Rowerem przez Karkonosze”, którego trasa wyznaczona była między Karpaczem i Szklarską Porębą.

W sezonie 2018 organizatorzy w pewien sposób wracają do korzeni, ponieważ wszystkie trzy organizowane wyścigi będą miały formułę uphillu. W czerwcu wjazd na Szrenicę, w sierpniu na Przełęcz Karkonoską (Odrodzenie), a we wrześniu tradycyjnie – Śnieżka.

Trzymamy kciuki za drużynę z naszego regionu.

Więcej informacji o grupie w tagach popolupo.Share

Zobacz inne

Leave a Comment