Ponad 3500 porcji narkotyków nie trafi na rynek

Na 3 miesiące do aresztu trafił mężczyzna podejrzany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Policjanci w pomieszczeniu gospodarczym należącym do mężczyzny znaleźli marihuanę. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 3500 porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, w szczególności źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego  Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 45-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Policjanci prowadząc czynności, uzyskali informację, że 45-latek może posiadać w mieszkaniu narkotyki. W  trakcie czynności funkcjonariusze  w komórce znaleźli marihuanę. Część suszu ukryta była w pudełku po proszku do prania w słoiku, zapakowany w woreczki strunowe oraz część w plastikowym pojemniku w folii aluminiowej. Łącznie z zabezpieczonej marihuany można uzyskać ponad 3500 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 25 października br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment