Polski wyjazd na Hellfest 2018

Miłośników muzyki z gatunku heavy metal, punk, hard rock i pokrewnych informujemy, iż jest organizowany wyjazd do Francji na festiwal Hellfest, jeden z największych metalowych festiwali na świecie. To tam można zobaczyć i posłuchać najbardziej znanych artystów. Na przestrzeni lat na festiwalu wystąpili między innymi Motörhead, Slayer, Dream Theater, Mötley Crüe, Guns N’ Roses, Def Leppard, Black Label Society, Behemoth, Marilyn Manson, Manowar, Alice Cooper, Judas Priest, Ozzy Osbourne, Kiss, Down, Korn, Alice in Chains, Gojira, Scorpions oraz Megadeth.

Ten coroczny francuski festiwal muzyczny odbywa się w połowie czerwca w Val de Moine miejscowości Clisson w południowej części Atlantique Loire.
Koszt wyjazdu z Wrocławia w środę 20 czerwca 2018 roku w obie strony wynosi 650 zł. od osoby (możliwe do rozłożenia na raty). Tylko wpłata zaliczki gwarantuje posiadanie miejsca w busie (Volkswagen Crafter z klimatyzacją). Szczegóły wyjazdu i więcej informacji Paweł Kuncewicz, wydarzenie facebook.

fot. Hellfest Open Air Festival FacebookShare

Zobacz inne

Leave a Comment