Polska Noc Kabaretowa 2018

Informujemy, iż dnia 2 lutego 2018 roku o godz. 20:00 w wałbrzyskiej Hali Aqua Zdrój odbędzie się Polska Noc Kabaretowa.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie widz zostanie zaskoczony składem artystów, którzy zasilą szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią do łez.

Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Zabawa stulecia – Świętujemy 100-lecie Niepodległości”.

Przez cały rok ekipa PNK będzie przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, która zostanie uczczona w absolutnie szalony sposób. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Wydarzenie poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Bilety dostępne na stronie kabaretowebilety.pl.Share

Zobacz inne

Leave a Comment