Polish Bike Week 2023 – Odsłonięcie nowych śladów w Alei Entuzjastów Harley-Davidson

Przypominamy, że kolejna edycja największej imprezy motocyklowej w regionie odbędzie się w dniach 3-6 sierpnia 2023 roku, oczywiście w Karpaczu.

W sobotę, 5 sierpnia 2023 roku o godz. 18:00 przy ul. Obrońców Pokoju odbędzie się odsłonięcie nowych śladów w Alei Entuzjastów Harley-Davidson.

Aleja została otwarta w 2011 roku. Podczas każdej kolejnej edycji Pikniku Harley-Davidson, który odbywa się w Karpaczu, zostają odsłonięte nowe tablice/ślady w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, która mieści się przy ul. Obrońców Pokoju, vis a vis hotelu Mercure.

Podczas odsłonięcia kolejnych tablic, każda uhonorowana osoba przechodzi motocyklowy rytuał, smakując napój harleyowców, jakim jest oczywiście whisky, a odsłaniana tablica skrapiana szlachetnym trunkiem typu Jack Daniel’s lub Jim Beam. Nie brakuje również tradycyjnego polewania szampanem i wspólnych fotografii przy pamiątkowym kamieniu.

Piknik Harley-Davidson to cyklicznie organizowana w naszym regionie kilkudniowa impreza motocyklowa. Piknik od lat ma charakter otwartej imprezy z koncertami i szeregiem przyciągających widzów konkursów, prezentacji i zabaw. Główną atrakcją Pikniku jest Wielka Parada Motocykli, która przejeżdża ulicami Karpacza.

Zobacz, jak wygląda odsłonięcie nowych śladów tutaj.

Zobacz nasze reportaże fotograficzne z Polish Bike Week tutaj.

Share

Zobacz inne