Polish Bike Week 2018

Przypominamy, iż w dniach 2-5 sierpnia 2018 roku w Karpaczu odbędzie się kolejna edycja Polish Bike Week – największej imprezy motocyklowej w regionie.

To już XI edycja imprezy, której celem jest promocja motocyklizmu opartego o markę Harley-Davidson, pogłębianie dobrego wizerunku Karpacza jako miejscowości atrakcyjnej turystycznie i przyjaznej motocyklistom, kontynuacja udanych imprez w tym rejonie, a także realizacja celów marketingowych, promocyjnych oraz handlowych współorganizatorów, sponsorów i wystawców.

Polish Bike Week będzie miał charakter 3 dniowej otwartej imprezy dla zmotoryzowanych i nie jeżdżących na motocyklach, z koncertami i szeregiem przyciągających uczestników konkursów, prezentacji i zabaw.

Ulica Obrońców Pokoju zostanie zamknięta dla ruchu samochodów na 2 doby i po raz trzeci zmieni się w Harley Street, a każdy uczestnik wydarzenia stanie przed szansą wygrania w konkursie głównym motocykla Harley-Davidson Sportster na własność (już po raz siódmy). W programie wiele atrakcji takich jak: jazdy testowymi motocyklami Harley-Davidson, Wielka Parada Motocykli, IX odsłona tablic w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, VII Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, IV Festival Ikony Rocka i wiele innych.

Gwiazdą koncertu głównego XI edycji Polish BIke Week będzie Agnieszka Chylińska.

To wielkie wydarzenie po raz kolejny jest organizowane pod naszym patronatem medialnym. Portal Relacje Regionalne uczestniczy w pikniku od 2013 roku. Wszystkie nasze relacje dostępne tutaj. Więcej informacji o festiwalu w tagach harley davidson.Share

Zobacz inne

Leave a Comment