Polish Bike Week 2018

W dniach 2-5 sierpnia 2018 roku w Karpaczu odbędzie się kolejna edycja Polish Bike Week 2018, największej imprezy motocyklowej w regionie.

Piknik Entuzjastów Harley-Davidson nie jest biletowany. Każdy może w nim uczestniczyć, a jako gwiazda wieczoru wystąpi Agnieszka Chylińska. Wstęp wolny.

To wielkie wydarzenie po raz kolejny jest organizowane pod naszym patronatem medialnym. Portal Relacje Regionalne uczestniczy w pikniku od 2013 roku. Wszystkie nasze relacje dostępne tutaj.

Każdy uczestnik pikniku będzie mógł wziąć udział w losowaniu bardzo cennej nagrody konkursu głównego. Tym razem będzie to nowiutki motocykl Harley-Davidson XG750 Street. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy kupić los w postaci koszulki piknikowej o wartości 50 zł.

Imprezie zawsze towarzyszy wiele atrakcji, prezentacji i konkursów. Główną atrakcją pikniku jest Wielka Parada Motocykli, która przejeżdża ulicami Karpacza.
Jednym z wydarzeń towarzyszących jest również Festiwal Ikony Rocka.

Polish Bike Week Karpacz 2018 uzyskał akredytację oficjalnej edycji polskich obchodów 115-lecia Harley-Davidson® i 35-lecia Harley Owners Group®, więc tym bardziej w tym roku atrakcji nie zabraknie.Udostępnij:
Share

Podobne artykuły

Dodaj komentarz