Polish Bike Week 2017 – Galerie

Zakończył się X Polish Bike Week. Piknik Harley-Davidson to cyklicznie organizowana w naszym regionie kilkudniowa impreza motocyklowa. Od zawsze ma swoje miejsce w Karpaczu, a od sezonu 2013 portal czadrow.pl relacjonuje to wydarzenie. Piknik od lat ma charakter kilkudniowej otwartej imprezy z koncertami i szeregiem przyciągających widzów konkursów, prezentacji i zabaw. Główną atrakcją Pikniku jest Wielka Parada Motocykli, która przejeżdża ulicami Karpacza.
Celem imprezy jest promocja motocyklizmu opartego o markę Harley-Davidson. Corocznie imprezie towarzyszą koncerty muzyczne z gatunku ściśle związanego kulturą motocyklową, jak rock czy blues.

W ramach tego motocyklowego wydarzenia odbywają się imprezy towarzyszące. Po raz kolejny każdy uczestnik pikniku mógł wziąć udział w losowaniu bardzo cennej nagrody konkursu głównego, jakim był Harley-Davidson. Zwieńczeniem tej widowiskowej imprezy są koncerty. Tym razem gwiazdą Pikniku był zespół Perfect.

Podczas tegorocznej edycji wszyscy wspierali 6,5-rocznego Oskara Piątka, który cierpi na lekoodporną padaczkę. Dla chorego Oskara zlicytowano różne przedmioty na ponad 36 tyś. zł.

Portal Relacje Regionalne-czadrow.pl dziękuje organizatorowi za przyznanie patronatu medialnego nad imprezą i dziękuje wszystkim uczestnikom Pikniku za wspaniałą współpracę.

Zapraszamy do naszych relacji z tego wielkiego wydarzenia motocyklowego.

Polish Bike Week 2017

Zobacz dzień trzeci Pikniku
Zobacz dzień drugi Pikniku
Zobacz dzień pierwszy Pikniku
Zobacz koncert Perfect
Zobacz koncert Kajetan Drozd Band
Zobacz motocyklowy driftShare

Zobacz inne

Leave a Comment