Dzisiaj (czwartek, 8 lipca) od wczesnych godzin porannych na terenie powiatu kamiennogórskiego funkcjonariusze prowadzą wzmożone działania pn. „Prędkość”.
Działania te mają charakter prewencyjny, jednak kierowcy, którzy nie będą stosować się do ograniczeń prędkości, a szczególnie ci, którzy będą tę prędkość rażąco przekraczać, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi.
Źródło:
asp. Paulina Basta
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze.
Więcej komunikatów w kategorii Policja.