Policjant wyciągnął ze studzienki pieska

Mały piesek uciekł swojej właścicielce podczas spaceru. Kobieta nie mogła go nigdzie znaleźć. Okazało się, że wpadł do studzienki o głębokości ok. 3 metrów. Z pomocą ruszył policjant, który wyciągnął zwierzę. Piesek był wyziębiony, ale nie doznał poważniejszych obrażeń.

W dniu 1 grudnia 2019 roku tuż przed godziną 14:00 policjanci Wydziału Prewencji komendy miejskiej w Jeleniej Górze otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Sudeckiej według zgłoszenia do studzienki wpadł pies.

O pomoc funkcjonariuszy poprosiła właścicielka, która poinformowała, że podczas spaceru czworonóg jej uciekł. Niestety pomimo poszukiwań, kobieta nie mogła go nigdzie znaleźć. Po około godzinie od zaginięcia zwierzaka, sąsiadka usłyszała szczekanie dochodzące ze studzienki kanalizacyjnej. Poinformowała o tym zrozpaczoną właścicielkę zwierzaka. Po sprawdzeniu okazało się, że faktycznie jej pies wpadł do studzienki o głębokości ok. 3 metrów.

O pomoc w jego wyciągnięciu jeleniogórzanka poprosiła policjantów. Jeden z nich wszedł do studzienki i wyciągnął pieska. Zwierzę było wyziębione, ale na szczęście nie doznało poważnych obrażeń.

Źródło: Policja Dolnośląska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Zdjęcie ilustracyjne

Zobacz inne

Leave a Comment