Policjanci życzą wszystkim bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, Komisariatu Policji w Lubawce oraz Posterunku Policji w Marciszowie życzą wszystkim uczniom i mieszkańcom powiatu bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Jednocześnie przypominają zasady bezpieczeństwa.

Równocześnie z zakończeniem roku szkolnego rozpoczęto policyjne działania kontrolno-prewencyjne pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2020”. Policjanci będą patrolować nie tylko podróżnych na drogach naszego regionu, ale również wypoczywających nad wodą.

Przez cały okres wakacyjny, od 26 czerwca do 31 sierpnia, policjanci zaangażowani w akcję „Bezpieczne wakacje 2020” będą intensywnie monitorować przepływ podróżnych na trasach regionu. Patrole będą dotyczyły stwierdzonych nieprawidłowości i zakłóceń porządku, a także lokalnie występujących zagrożeń na lądzie i w wodzie.

W bieżącym roku kamiennogórscy policjanci w okresie wakacyjnym, po wcześniejszym uzgodnieniu, będą dokonywać kontroli autokarów przewożących dzieci i młodzież na wypoczynek. Termin i miejsce kontroli należy ustalać kilka dni wcześniej, dzwoniąc pod nr telefonu 757448200, 757448251, 506211663 (kierownik RD asp.szt.Rafał Przychocki).

Źródło: KPP Kamienna Góra
mł. asp. Paulina Basta

Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Zobacz inne

Leave a Comment