Policjanci zatrzymali uciekiniera z Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze

Jeleniogórscy policjanci po kilku godzinach poszukiwań, zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który 31 lipca 2019r. ok 11.00 oddalił się z aktualnego miejsca pobytu – Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

31 lipca 2019r około godziny 11.00 Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał informację z Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze o oddaleniu się 28-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego odbywającego karę pozbawienia wolności.

Natychmiast po otrzymaniu informacji, jeleniogórscy policjanci podjęli szeroko zakrojone działania zmierzające do zatrzymania poszukiwanego. W ciągu kilku godzin od oddalenia się poszukiwanego z Aresztu Śledczego, w wyniku podjętych działań poszukiwawczych, tj  czynności operacyjnych, zaangażowania ok 100 policjantów pionu prewencji i pionu kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, użycia psa służbowego oraz śmigłowca policyjnego o godzinie 15.05 mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu jeleniogórskiego.

Aktualnie policjanci będą wyjaśniać szczegółowo okoliczności zdarzenia. Mężczyźnie może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Fot. google.pl/maps/

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz