Policjanci zatrzymali młodego człowieka z narkotykami

Policjanci Ogniwa – Patrolowo – Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze 19 kwietnia br. zatrzymali 18 – letniego mieszkańca Kamiennej Góry posiadającego środki odurzające. Jak tłumaczył policjantom ilość amfetaminy którą posiadał była do osobistego użytku.

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w trakcie służby 19 kwietnia br. zauważyli przemieszczającego się ulicami miasta młodego człowieka, który na widok radiowozu zaczął się szybko oddalać. Policjanci zainteresowali się osobą. Jak się okazało w trakcie wykonywania czynności służbowych w odzieży 18 – latka ujawnili papierowe zawiniątko w którym były środki odurzające. Policjanci zatrzymali osobę i przetransportowali do jednostki Policji.

Jak się okazało zatrzymany znajdował się w posiadaniu kilku porcji handlowych amfetaminy, które zostały zabezpieczone. Jak przyznał policjantom amfetamina w której znajdował się posiadaniu była jego własnością na jego użytek. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: Policja Kamienna Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment