Policjanci zatrzymali 53-latkę, która odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Znaczne ilości narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu policjanci drugiego komisariatu. Funkcjonariusze zatrzymali do tej sprawy 53-letnią kobietę, której Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu postawił zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych oraz odurzających i zastosował w stosunku do wałbrzyszanki środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci Referatu Wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w poprzedni wtorek późnym wieczorem odwiedzili jedno z mieszkań w dzielnicy Sobięcin. Zaskoczona kobieta dobrowolnie wydała funkcjonariuszom ukryte wcześniej środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować ponad 750 porcji handlowych tego narkotyku oraz środki odurzające w postaci marihuany w ilości ponad 60 porcji handlowych. Policjanci zabezpieczyli także dwie wagi elektroniczne, telefon komórkowy oraz pieniądze.

53-latka została zatrzymana i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10. Kobieta decyzją sądu trafiła już do aresztu.

Źródło:
Policja Wałbrzych
sierż. szt. Marcin Świeży

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Zobacz inne

Leave a Comment