Policjanci zagrali turniej z okazji WOŚP

Policjanci wzięli udział w siatkarskim turnieju z okazji WOŚP. Dzisiaj w trakcie licytacji w Marciszowie można wylicytować dwie piłki podpisane przez zawodników drużyn.

W sobotę, 28 stycznia 2023 roku, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze ze wsparciem dzielnicowego z Wałbrzycha i zaprzyjaźnioną koleżanką wraz z Państwową Strażą Pożarną, Nadleśnictwem i Nauczycielami z terenu powiatu kamiennogórskiego wzięli udział w I Branżowym Turnieju szóstek siatkarskich o Puchar Wójta Gminy Marciszów organizowanym z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Każda drużyna dzielnie walczyła na boisku i ostatecznie to Nauczyciele wygrali cały turniej. Mundurowi z Kamiennej Góry uplasowali się na II miejscu. Trzecie miejsce zdobyło Nadleśnictwo, a na czwartym znaleźli się strażacy.

Szczególnie podziękowania należą się sędziemu – Markowi Rzeszutkowi, który zrzekł się swojego wynagrodzenia na rzecz WOŚP.

Zawodnicy również wsparli zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy finansowo, a dodatkowo przekazali na ręce Zastępcy Wójta Gminy Marciszów – Pawła Truszczyńskiego dwie piłki marki Mikasa podpisane przez zawodników drużyn. Będą one licytowane dzisiaj w Domu Kultury w Marciszowie. Zachęcamy do udziału.

Źródło: KPP Kamienna Góra, st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka.

Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Zobacz inne

Leave a Comment