Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali posiadacza znacznej ilości narkotyków

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze 16 kwietnia br. zatrzymali 47 – letniego mieszkańca Kamiennej Góry posiadającego środki odurzające w postaci 450 czarnorynkowych porcji handlowych amfetramuny. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze realizując zadania wymierzone przeciwko przestępczości narkotykowej po „rozpracowaniu” osoby w dniu 16 kwietnia br. zatrzymali 47 – letniego mieszkańca Kamiennej Góry. Po wejściu do jego mieszkania w zajmowanych przez niego pomieszczeniach ujawnili substancję w kolorze białym. Jak się okazało była to amfetamina w ilości 450 nielegalnych porcji narkotyku. Ponadto w mieszkaniu znajdowała się dodatkowo waga oraz woreczki strunowe.

Policjanci zatrzymali osobę i przetransportowali do jednostki Policji, natomiast narkotyki zostały zabezpieczone. Policjanci Wydziału Kryminalnego prowadzą czynności w sprawie posiadania znacznej ilości środków odurzających przez 47 – latka. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

Źródło: Policja Kamienna Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment