Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali kamiennogórzanina ze znaczną ilością narkotyków

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze 03 stycznia br. zatrzymali 29 – letniego mieszkańca Kamiennej Góry posiadającego środki odurzające w postaci ponad 1150 czarnorynkowych porcji handlowych marihuany. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze realizując zadania wymierzone przeciwko przestępczości narkotykowej po „rozpracowaniu” osoby w dniu 03 stycznia br. zatrzymali 29 – letniego mieszkańca Kamiennej Góry przemieszczającego się samochodem. W trakcie przeszukania pojazdu w jego bagażniku ujawnili 2 foliowe torby ze znaczną ilością marihuany.

Jak się okazało zatrzymany mężczyzna znajdował się w posiadaniu ponad 1150 nielegalnych porcji narkotyku. Policjanci zatrzymali osobę i przetransportowali do jednostki Policji, natomiast narkotyki zostały zabezpieczone. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających do których się przyznał. Decyzją Prokuratury wobec sprawcy zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

Źródło:
Policja Kamienna Góra
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment