Policjanci ustalili i zatrzymali posiadacza narkotyków…

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze 16 stycznia br. zatrzymali 25 – letniego mieszkańca Gminy Marciszów posiadającego środki odurzające w postaci około 7 czarnorynkowych porcji handlowych metamfetaminy oraz skradziony telefon komórkowy. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze na podstawie swojego rozpoznania dokonali zatrzymania 25 – latka, mieszkańca Gminy Marciszów podejrzewanego o posiadanie środków odurzających oraz mającego mieć miejsce zdarzenia przywłaszczenia rzeczy w jednym z urzędów na terenie Kamiennej Góry. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zatrudnienia.

Jak się okazało zatrzymany posiadał przy sobie narkotyki w postaci 7 działek amfetaminy. W dalszej kolejności policjanci również ujawnili przy osobie skradziony kilka dni wcześniej na terenie Kamiennej Góry telefon komórkowy. Przedmioty których posiadanie jest zabronione oraz które pochodziły z popełnionego przestępstwa zostały zabezpieczone. Policjanci zatrzymali osobę i przetransportowali do jednostki Policji.

Usłyszał on zarzuty posiadania środków odurzających oraz zarzut przywłaszczenia drogiego telefonu komórkowego do których się przyznał.

O karze łącznej zadecyduje sąd. Za popełnione czyny w obydwóch przypadkach posiadania środków odurzających i przywłaszczenia rzeczy grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło:
Policja Kamienna Góra
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment