Policjanci ujawnili przy zatrzymanym znaczną ilość narkotyków

Policjanci Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej jednostki Policji realizując zadania wymierzone przeciwko przestępczości narkotykowej, zatrzymali osobę podejrzaną o posiadanie ponad 270 czarnorynkowych porcji środków odurzających. Zatrzymany 37 – latek usłyszał w tej sprawie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyku.

Policjanci Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej jednostki Policji 06 marca br. na Gminy Kamienna Góra zatrzymali 37 – letniego mężczyznę, mieszkańca Wałbrzycha będącego w ich zainteresowaniu podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Wałbrzyszanin poruszając się swoim samochodem został zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego w jednej ze wsi powiatu kamiennogórskiego.

W trakcie wykonywanych przez „kryminalnych” czynności w jego samochodzie ujawnili worek foliowy z zawartością amfetaminy w postaci plastycznej substancji. Mężczyzna został zatrzymany natomiast narkotyk zabezpieczony. Przy użyciu analizatora Ramana służącego do identyfikacji substancji chemicznych i mieszanin policjanci potwierdzili, iż zatrzymany znajdował się w posiadaniu amfetaminy. Osoba była w posiadaniu 270 czarnorynkowych porcji handlowych narkotyku.

Do przedstawionego mu zarzutu podejrzany przyznał się za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności i za popełniony czyn odpowie przed sądem. Wcześniej był już karany za podobne przestępstwa jak również przestępstwa przeciwko mieniu i rozboje.

Źródło:
kamienna-gora.policja.gov.pl
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Share

Zobacz inne

Leave a Comment