Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Witkowa

Aktualizacja 17 lipca 2020

Zaginiona 30-latka x Witkowa odnalazła się!
Poszukiwania 30-latki, której zaginięcie zgłosiła najbliższa rodzina, zostają odwołane. Kobieta odnalazła się. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach dziękują za każdy sygnał w tej sprawie.


Oryginalna informacja

Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach poszukują zaginionej 30-letniej Iwony Piksy – mieszkanki Witkowa. Kobieta ostatni raz widziany była przez rodzinę miesiąc temu i do dzisiaj nie nawiązała z nią kontaktu.

30-letnia Iwona Piksa (mieszkanka Witkowa) 12 czerwca 2020 roku około godziny 15:00 odwiedziła rodzinę mieszkającą w Boguszowie-Gorcach i do tej chwili nie nawiązała z nią kontaktu. W momencie ostatniego spotkania kobieta ubrana była w bluzkę na ramiączkach w kwiaty, ciemne leginsy, a także czerwony polar ze złotym napisem. Posiadała przy sobie dowód osobisty i granatową torebkę. Z domu zabrała również rower typu damka w kolorze czarno – srebrnym. Nie posiadała telefonu komórkowego.

Rysopis zaginionej 30-latki:
– wzrost: 170 cm
– sylwetka szczupła
– włosy długie, kręcone (blond farbowane)
– znaków szczególnych brak

Wszystkich, którzy mają informację, o tym gdzie w/w kobieta może przebywać lub mogą pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach przy ul. Głównej 32a (tel. 47 87-57-120), bądź w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87-51-360).

Źródło: Policja Wałbrzyska. Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment