Policjanci odzyskali skradziony motocykl i zatrzymali sprawców włamania

Dwóch mieszkańców Wałbrzycha trafiło w ręce policjantów Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. Zatrzymani odpowiedzą przed sądem za kradzież z włamaniem do altanki, której dokonali na początku czerwca tego roku w dzielnicy Podgórze. W toku wykonanych czynności funkcjonariusze odzyskali skradziony motocykl.

Policjanci drugiego komisariatu w ostatnich dniach pracowali nad sprawą kradzieży z włamaniem do altanki ogrodowej przy ul. Mącznej w Wałbrzychu, z której zginęły quad oraz motocykl. W toku przeprowadzonych czynności operacyjnych policjanci ustalili, że za przestępstwem stoi dwóch mieszkańców naszego miasta. Mężczyźni w wieku 18 oraz 33 lat zostali zatrzymani w tym tygodniu. 18-letni młodociany przestępca wpadł w ręce funkcjonariuszy w poniedziałek około godziny 12:00 na ul Dmowskiego, a jego starszy 33-letni kolega dzień później około godziny 10:00 przy ul. II Armii.

Obaj podejrzani usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10. W toku dalszych czynności operacyjnych policjanci odzyskali skradziony motocykl, który ukryty był na terenie jednej z posesji w dzielnicy Biały Kamień i przekazali właścicielowi.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Leave a Reply