Pokłócił się z partnerką i wyładował złość na na samochodzie

27-letniego mężczyznę zatrzymali w minioną sobotę po południu policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. Wałbrzyszanin najpierw pokłócił się z partnerką, a następnie zniszczył samochód jej ojca, powodując straty w kwocie 1500 złotych.

Do zdarzenia doszło przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu 16 lutego po godzinie 15:30. Niezadowolony ze spotkania ze swoją sympatią 27-latek postanowił wyładować agresję na zaparkowanym nieopodal samochodzie osobowym należącym do 56-letniego mieszkańca naszego miasta. Agresor poprzez kopanie nogami uszkodził dwie pary drzwi oraz lusterko boczne, a następnie oddalił się wsiadając do autobusu komunikacji miejskiej.

Zaalarmowani o zniszczeniu mienia policjanci Zespołu Wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 27-latka kilkanaście minut później w centrum Wałbrzycha. Mężczyzna, mający ponad półtora promila alkoholu w organizmie, po wytrzeźwieniu przyznał się do winy i odpowie teraz przed sądem. Za uszkodzenie mienia może trafić za kraty więzienia na 5 lat.

Źródło:
Policja Wałbrzych
sierż. szt. Marcin Świeży

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment