Na stadionie miejskim w Kamiennej Górze odbyła się wczoraj kolejna edycja Dolnośląskiego Mityngu Lekkoatletycznego Olimpiad Specjalnych. Tegoroczny mityng swoją obecnością uświetniła Maluba (Magdalena Lubacz), influencerka wokalistka disco‑polo i zwyciężczyni 3. edycji programu „Projekt Lady”.
Po zakończonym występie dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze osobiście podziękowały artystce za obecność i muzyczne wsparcie podczas wydarzenia.
Obszerny reportaż fotograficzny z wydarzenia, w tym występu Maluby, dostępny tutaj.
Podziękowanie dla Maluby