Podziękowania dla policjantki z Lubawki

Wypadek, który miał miejsce w niedzielne popołudnie w Ogorzelcu, był jednym z poważniejszych zdarzeń w tego dnia. Brało w nim udział 31 osób, z czego aż 13 musiało zostać hospitalizowanych z powodu odniesionych obrażeń. Reportaż z wypadku prezentowaliśmy tutaj.

Świadkiem tego zdarzenia drogowego była dzielnicowa z Komisariatu Policji w Lubawce . asp. Iwona Grębla, która niezwłocznie rozpoczęła udzielanie pomocy poszkodowanym oraz nadzorowała akcję ratowniczą do czasu przyjazdu służb. Jej szybka reakcja przyczyniła się do zapewnienia bezpieczeństwa na miejscu tego zdarzenia.

Zachowanie funkcjonariuszki, a także działania wszystkich służb ratowniczych oraz Roberta G. z Kamiennej Góry doceniły osoby, które brały udział w wypadku.

Do Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze wpłynęły podziękowania i słowa uznania dla Dzielnicowej z Lubawki za jej profesjonalne działanie. Jak zawsze policjantka stanęła na wysokości zadania, a po tym, jak na miejscu pojawiły się służby ratownicze, pognała założyć policyjny mundur i rozpoczęła służbę.

Źródło: KPP Kamienna Góra, sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka.

Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment