Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

W sali widowiskowej kamiennogórskiego Centrum Kultury odbyło się dziś (poniedziałek, 17 czerwca) podsumowanie współzawodnictwa sportowego powiatu kamiennogórskiego w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej, a także Licealiady za rok szkolny 2023/2024.

Tradycją jest, że w czerwcu odbywa się podsumowanie pracy szkół, nauczycieli oraz młodzieży, która rywalizowała w zawodach powiatowych i podziękowanie wybitnym oraz bardzo dobrym sportowcom powiatu kamiennogórskiego, którzy osiągali sukcesy zarówno w sportach indywidualnych, jak i drużynowych oraz ich opiekunom.

W ramach współzawodnictwa sportowego powiatu kamiennogórskiego przez cały rok szkolny wśród szkół podstawowych była punktacja osobno w kategorii dziewcząt i chłopców. Do punktacji szkoły wliczono 10 najlepszych wyników uzyskanych na wszystkich szczeblach współzawodnictwa sportowego.

Igrzyska Dzieci kl. I -VI

  Dziewczęta   Chłopcy
1.        Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra   Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2.        Szkoła Podstawowa w Lubawce   Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
3.        Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach   Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
4.        Szkoła Podstawowa w Krzeszowie   Szkoła Podstawowa w Lubawce
5.        Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze   Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
6.        Szkoła Podstawowa w Miszkowicach   Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie
7.        Szkoła Podstawowa w Szarocinie   Szkoła Podstawowa w Miszkowicach
8.        Szkoła Podstawowa w Marciszowie   Szkoła Podstawowa w Marciszowie
9.        Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim   Szkoła Podstawowa w Szarocinie
10.    Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie   Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim
11.    Zespól Szkół Specjalnych Kamienna Góra   Zespól Szkół Specjalnych Kamienna Góra

Igrzyska Młodzieży Szkolnej kl. VII -VIII

  Dziewczęta   Chłopcy
1 Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra   Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2 Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra   Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
3 Szkoła Podstawowa w Krzeszowie   Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
4 Szkoła Podstawowa w Lubawce   Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
5 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach   Szkoła Podstawowa w Lubawce
6 Szkoła Podstawowa w Szarocinie   Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie
7 Szkoła Podstawowa w Marciszowie   Szkoła Podstawowa w Marciszowie
8 Szkoła Podstawowa w Miszkowicach   Szkoła Podstawowa w Miszkowicach
9 Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim   Szkoła Podstawowa w Szarocinie
10 Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie   Szkoła Podstawowa w Szarocinie
11 Zespól Szkół Specjalnych Kamienna Góra   Zespól Szkół Specjalnych Kamienna Góra

W szkołach ponadpodstawowych do punktacji szkoły wliczono 7 najlepszych wyników uzyskanych na wszystkich szczeblach współzawodnictwa sportowego. Zarówno w kat. dziewcząt, jak i chłopców zwyciężyło Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących zostało sklasyfikowane na II miejscu.

Wybitni, osoby, które reprezentowały swoją szkołę, a zarazem Powiat Kamiennogórski na najwyższym szczeblu współzawodnictwa sportowego (finał dolnośląski miejsca I-III, zawody ogólnopolskie).

1. ZSS Kamienna Góra
XI Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w Wiśle

1. Kacper Koszkol
I miejsce bieg na rakietach śnieżnych na dystansie 200 m, II miejsce bieg na rakietach śnieżnych na dystansie 100 m

2. Olga Szekszteło
I miejsce bieg na rakietach śnieżnych na dystansie 100 m, II miejsce bieg na rakietach śnieżnych na dystansie 200 m.

3. Kinga Sarnecka
II miejsce bieg na rakietach śnieżnych na dystansie 200 m, IV miejsce bieg na rakietach śnieżnych na dystansie 200 m

4. Natalia Słaboń
narciarstwo biegowe – II miejsce na dystansie 100 m, III miejsce na dystansie 50 m

5. Laura Kowaliczek
narciarstwo biegowe III miejsce na dystansie 500 m i 1000 m

Ponad wymienione osiągnięcia zawodnicy wystartowali w XXIII Mityngu Olimpiad Specjalnych, gdzie również zostali wysoko sklasyfikowani:

1. Kacper Koszkul
I miejsce w biegu na 100 m
III miejsce w pchnięciu kulą

2. Olga Szekszteło
I miejsce w biegu na 100 m
II miejsce w pchnięciu kulą

3. Kinga Sarnecka
I miejsce w biegu na 100 m
II miejsce w pchnięciu kulą

4. Natalia Słaboń
I miejsce w pchnięciu kulą

5. Laura Kowaliczek
II miejsce w pięcioboju

Dziewczęta zajęły miejsce II w sztafecie 4X1OO m

Dodatkowo

1. Olga Szekszteło
a. IX Dolnośląski Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych Wojcieszów I miejsce na dystansie 800 metrów
b. XII Dolnośląski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych Wrocław III miejsce stylem dowolnym na dystansie 25 m – IV m stylem dowolnym na dystansie 50 m
c. XX Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Wojcieszów – I miejsce
d. IX Dolnośląski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych Lubin – II miejsce

2. Kinga Sarnecka
a. XI Ogólnopolski Mityng Jeździecki Olimpiad Specjalnych w Kielcach – I miejsce tor przeszkód, I miejsce w sztafecie
b. IX Dolnośląski Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych Wojcieszów III miejsce na dystansie 800 metrów
c. IX Dolnośląski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych Lubin – I miejsce

3. Kacper Koszkul
a. XX Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Wojcieszów – I miejsce
b. IX Dolnośląski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych Lubin – III miejsce

4. Natalia Słaboń
a. IX Dolnośląski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych Lubin – II miejsce
b. XX Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Wojcieszów – I miejsce

5. Laura Kowaliczek
a. IX Dolnośląski Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych w Wojcieszowie – II miejsce na dystansie 1600 metrów
b. XX Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Wojcieszów – I miejsce

Opiekunowie: Wioletta Engler, Jacek Engler, Brygida Budaj, Urszula Śmiertka

Indywidualne Mistrzostwa La

Laura Kulig uczennica Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach zajęła II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach La w finale dolnośląskim w skoku w dal na 27 startujących zawodniczek. Uzyskując tym samym tytuł wicemistrzyni Dolnego Śląska

Opiekun: Sebastian Rudny

Mini piłka siatkowa „4” chłopców

I miejsce finał strefy jeleniogórskiej w Kamiennej Górze oraz III miejsce w finale dolnośląskim w mini piłce siatkowej „4” zdobyła reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.

1. Tomasz ANDRZEJEWSKI
2. Dominik SZAMPERA
3. Oliwier BOROŃ
4. Antoni PETRUK
5. Mateusz KOWBEL
6. Oliwier MATYS
7. Radosław ŁUKOWSKI
8. Filip MURAWSKI
9. Olaf BIEŃKOWSKI
10. Tomasz KACZMARCZYK
11. Wojciech KUBASIEWICZ

Opiekun: Zbigniew Lema

Plażowa piłka siatkowa chłopców

Tytuł Mistrza Dolnego Śląska zdobyła reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach.

1. Kacper ZAWIŁOWICZ
2. Jakub POTRAWSKI

Chłopcy wspólnie z Ernestem Zarzyckim reprezentowali swoją szkołę na finale dolnośląskim w badmintonie drużynowym, gdzie ostatecznie zostali sklasyfikowani na III miejscu.

Opiekun: Bartłomiej Łukasik

Piłka siatkowa dziewcząt

Mistrzyniami Dolnego Śląska w plażowej piłce siatkowej dziewcząt została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze w składzie:

1. Inez CHMIELEWSKA
2. Antonina OLSZAK
3. Magdalena LEMA

Dziewczęta reprezentowały również swoją szkołę w piłce siatkowej, wspólne z:

1. Olivia KLIMEK
2. Zofia SAWICKA
3. Daria BIJAK
4. Yasmin ATTA
5. Michalina CZYŻ
6. Sonia MISAN
7. Nadia MIKOŁAJCZAK
8. Aleksandra TALARCZYK
9. Julia GRABCZYK
10. Oliwia HŁADOŃ
11. Hanna KUNDA
12. KAYLA DAHAS
13. Gabriela GNYŚ
14. Matylda WRÓBEL

Dziewczęca zajęły I miejsce w finale  strefy jeleniogórskiej w Kamiennej Górze, a następnie reprezentując swoją szkołę na finale dolnośląskim III miejsce.

Opiekun: Łukasz Przysło

Unihokej chłopców

Mistrza Dolnego Śląska oraz tytuł wybitnego sportowca w unihokeju chłopców zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Krzeszowie:

1. Michał DUBIEL
2. Dawid MIKA
3. Jakub PAWLIK
4. Samir RZESZUTEK
5. Adam PODWIKA
6. Marcel MAZIAKOWSKI
7. Krystian NARWID
8. Filip SIEREK
9. Filip ZIELIŃSKI

Dodatkowo chłopcy reprezentowali szkołę na finale dolnośląskim w IMLA

a) Jakub PAWLIK – I miehsce bieg na 60 m finał dolnośląski na 16 startujących

Jakub wspólne z Samirem RZESZUTEKIEM, Michałem DUBIELEM oraz KOSMĄ GUZIKIEM zdobyli II miejsce w sztafecie 4×100 m na 8 drużyn,

Olga BEDNARSKA została wicemistrzynią Dolnego Śląsk w pchnięciu kulą na 11 startujących zawodniczek.

Opiekun: Paweł Szwaja, Marek Rzeszutek

Unihokej Chłopców

Tytuł Mistrza Dolnego Śląska zdobyli ich starsi koledzy z klas 7-8:

1. Tomasz KOSZKUL
2. Eryk ŁOJKO
3. Bartosz ŁOJKO
4. Miłosz PIECHOTA
5. Grzegorz BARAN
6. Franciszek NICIEJEWSKI
7. Karol OLSZAŃSKI
8. Tymon CZUBA
9. Tobiasz MAJEWSKI
10. Marcel PAŹDZIOR
11. Daniel PASIUT
12. Krystian KRĘŻEL

Opiekun: Paweł Szwaja

Unihokej chłopców

II miejsce w finale jeleniogórskim oraz III miejsce na finale dolnośląskim w unihokeju chłopców zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze:

1. Franciszek FALKOWSKI
2. Kacper SUCHETA
3. Antoni SROMEK
4. Eryk WIŚNIEWSKI
5. Wojciech MALICH
6. Grzegorz RUCHAŁA

W skład drużyny weszli również już wyróżnieni wcześniej:

1. Dominik SZAMPERA
2. Olaf BIEŃKOWSKI
3. Filip MURAWSKI
4. Tomasz KACZMARCZYK

Opiekun: Kornel Łukasik

Unihokej chłopców

II miejsce w finale dolnośląskim, III miejsce w finale strefy jeleniogórskiej zdobyła reprezentacja chłopców w ramach IMS Szkoły Podstawowej w Lubawce:

1. Krzysztof BESTLING
2. Oliwier BURCZAK
3. Jakub TILGNER
4. Wiktor KORKUĆ
5. Bartosz KOSTURBIEC
6. Filip TOPOLSKI
7. Damian KUBRYN
8. Szymon LASKOWSKI
9. Marcel GIERCZAKOWSKI
10. Mariusz CZUBA

Opiekun: Waldemar Domitrz

Halowa piłka nożna DZW

Tytuł Wicemistrza Dolnego Śląska w halowej piłce nożnej zdobyła reprezentacja dziewcząt ZSZiO w Kamiennej Górze:

1. Julia KOŁODZIEJ
2. Kinga KOSZELA
3. Estera MIKA
4. Karolina MORAWSKA
5. Emilia MORDARSKA
6. Alicja PACHELSKA
7. Malwina POKRZYWA
8. Anna SZOSTAK
9. Klaudia ZDANOWICZ

Opiekun: Piotr Lema, Tomasz Wąsowski

Biathlon letni dziewcząt

Tytuł Mistrza Dolnego Śląska w Biathlonie Letnim oraz Nartorolkach zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Lubawce w ramach IMS, a drużynę stanowiły:

1. Hanna DEREŃ
2. Amelia CHARĘZA
3. Nadia ANDRZEJCZAK
4. Jagoda KLAG

Uczennice wystartowały także w Dolnośląskich Mistrzostwach Dolnego Śląska w Narciarstwie biegowym, w startach indywidualnych:

Hanna DEREŃ – została sklasyfikowana na I miejscu
Nadia ANDRZEJCZAK – została sklasyfikowana na II miejscu

Nartorolki dziewcząt

II miejsce w finale dolnośląskim w ramach ID zdobyła reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej w Lubawce, a drużynę stanowiły:

1. Maja LAMEK
2. Laura MAIK
3. Lena RYSZ
4. Lilii SABAT
5. Milena SOPATA
6. Zuzanna BOGUSŁAWSKA
7. Laura WĄSOWSKA

Dziewczęta reprezentowały, również swoją szkołę na finale dolnośląskim w Biathlonie letnim gdzie zostały drużynowo sklasyfikowane na III miejscu:

Laura MAIK – została sklasyfikowana na III miejscu
Lilli SABAT – została sklasyfikowana na IV miejscu

Dziewczęta wystartowały również na finale dolnośląskim w narciarstwie biegowym, gdzie również zostały wysoko sklasyfikowane:

1. Laura Wąsowska – I miejsce
2. Zuzanna Bogusławska – I miejsce
3. Laura MAIK – V miejsce
4. Lena RYSZ – VI miejsce

Opiekun: Artur Bodzek, Iwona Dereń

Bardzo dobrzy sportowcy, osoby, które zajęły miejsca I-III miejsce w finałach strefy jeleniogórskiej oraz miejsca IV-IX w finałach dolnośląskich.

Narciarstwo biegowe chłopców

Tytuł Bardzo dobrego sportowca zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubawce w ramach IMDS:

1. Bartosz BĄCLER – V miejsce
2. Filip SZAJNOWSKI – VI miejsce

Opiekun: Artur Bodzek, Iwona Dereń

Badminton dziewcząt

II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Krzeszowie:

1. Nel KUSZTAL
2. Wiktoria NOWAK
3. Amelia FALOWSKA

Opiekun: Krystyna Piotrowska

Badminton dziewcząt

III miejsce na finale strefy jeleniogórskiej oraz V miejsce w finale dolnośląskim zdobyła reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze:

1. Anna Bagniuk,
2. Katarzyna Pawłowska,
3. Dominika Walczuk

Opiekun: Katarzyna Zaczek

Badminton chłopców

III miejsce w finale strefy jeleniogórskiej zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach:

1. Ignacy CIERPIKOWSKI
2. Ryszard JAŚNIKOWSKI
3. Natan KAPUSTA
4. Ryszard CZARNECKI

Opiekun: Bartłomiej Łukasik

Pływanie chłopców

III miejsce w finale strefy jeleniogórskiej w pływaniu zdobyła reprezentacja chłopców w ramach ID Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.

1. Jan BUDAJ
2. Maciej WIERNIK – LEŚNIAK
3. Olgierd GAWIN -BAKSZAS

oraz już wyróżnieni wczesniej:

1. Dominik SZAMPERA
2. Wojciech MALICH
3. Eryk Wiśniewski

W startach indywidualnych

1. Wojciech MALICH – 3 miejsce styl KLASYCZNY 50 m
2. Eryk WIŚNIEWSKI – 3 miejsce styl MOTYLKOWY 50 m
4. Maciej WIERNIK – LEŚNIAK – 3 miejsce styl grzbietowy 50 m

W ramach IMS również w klasyfikacji drużynowej zajęli III miejsce:

1. Maciej REJMAN
2. Antoni PIECH
3. Ignacy FALKOWSKI
4. Szymon ADAMCZYK
5. Hubert WIŚNIEWSKI
6. Jakub KARWALA

W startach indywidualnych

1. Szymon Adamczyk – 1 miejsce styl KLASYCZNY 100 m
2. Antoni PIECH – 3 miejsce styl DOWOLNY 100 m

Opiekun: Kornel Łukasik

Pływanie drużynowe dziewcząt/chłopców

II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej oraz IV miejsce w finale dolnośląskim zajęła reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze:

1. Anastazja BIEL VI dwubój
2. Laura BANDYK
3. Felicja JĘDRZEJEK
4. Liwia ODRZOD
5. Hanna TOBIASZ
6. Maja GÓREKA
7. Julia Węglińska VI dwubój

W startach indywidualnych:

1. Anastazja BIEL– 1 miejsce styl KLASYCZNY 50 m oraz V miejsce na finale dolnośląskim
2. Laura BANDYK – 2 miejsce styl GRZBIETOWY 50 m
3. Felicja JĘDRZEJEK – 3 miejsce styl KLASYCZNY 50 m
4. Hanna TOBIASZ – 3 miejsce stylem dowolnym 50 m oraz VI miejsce na finale dolnośląskim

II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej zajęli:

1. Marcel GÓRECKI
2. Igor BODZIONY
3. Alex IZWORSKI
4. Hubert JACEL
5. Dominik KNAP
6. Jakub MARAŚ

W startach indywidualnych:

W startach indywidualnych:

1. Marcel GÓRECKI – 2 miejsce styl KLASYCZNY 50 m
2. Hubert JACEL – 2 miejsce styl MOTYLKOWY 25 m

Opiekun: Sławomir Staniec

Pływanie drużynowe dziewcząt/chłopców

II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej oraz V miejsce w finale dolnośląskim IMS:

1. Hanna Lesiuk – Bocheńska
2. Maja BALCEREK VI miejsce dwubój
3. Helena MATUSIAK
4. Milena GONERA VI miejsce dwubój
5. Kaja BUGAJ
6. Laura OBRZUD

W startach indywidualnych:

1. Maja BALCEREK – 2 miejsce styl DOWOLNY 100 m
2. Kaja BUGAJ – 2 miejsce styl KLASYCZNY 100 m
3. Helena MATUSIK – 3 miejsce styl MOTYLKOWY 50 m
4. Hanna Lesiuk – Bocheńska – 3 miejsce styl MOTYLKOWY 50 m

II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej zajęli:

1. Oliwier ROSZKOWIAK IV m dwubój
2. Adrian BRĘŚKIEWICZ
3. Wojciech POTONIEC
4. Antoni PRUS IV m dwubój
5. Jakub WIECZOREK
6. Dominik JEDE

W startach indywidualnych:

1. Oliwier ROSZKOWIAK – II miejsce styl grzbietowy 100 m
2. Adrian BRĘŚKIEWICZ – II miejsce styl klasyczny 100 m
3. Wojciech POTONIEC- I miejsce styl motylkowy 50 m
4. Antoni PRUS – II miejsce styl dowolny 100 m
5. Jakub WIECZOREK- II miejsce styl motylkowy 50 m

Opiekun: Sławomir Staniec

Pływanie drużynowe dziewcząt/chłopców

II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej. Dziewczęta zostały również sklasyfikowane na II miejscu w rywalizacji sztafet 6×50 m:

1. Julia CHRONOWSKA
2. Wiktoria CHRONOWSKA
3. Wiktoria JEDE
4. Alicja KSIĄŻEK
5. Klaudia TOMASIK

W startach indywidualnych:

1. Julia CHRONOWSKA – 2 miejsce styl GRZBIETOWY 100 m
2. Wiktoria CHRONOWSKA – 2 miejsce styl DOWOLNY 100 m
3. Wiktoria JEDE – 3 miejsce styl MOTYLKOWY 50 m
4. Alicja KSIĄŻEK – I miejsce styl DOWOLNY 100 m

III miejsce w punktacji drużynowej i III miejsce w sztafecie 6×50 m zajęli:

7. Oliwier CINCIO
8. Maciej MAZIAKOWSKI
9. Filip KAWIATKOWSKI
10. Jakub PLASŁO
11. Antoni OSMOLAK
12. Konrad MATUSIK
13. Michał STAWARZ

W startach indywidualnych w finale dolnośląskim:

1. Oliwier CINCIO – 2 miejsce styl DOWOLNY 100 m
2. Maciej MAZIAKOWSKI- 1 miejsce styl KLASYCZNY 100 m
3. Jakub PLASŁO – 2 miejsce styl KLASYCZNY 100 m

Unihokej dziewcząt

I miejsce w finale strefy jeleniogórskiej oraz I miejsce w finale dolnośląskim:

1. Kaja BĄK
2. Kinga GŁÓD
3. Natasza BURGHART
4. Aleksandra KALIŃSKA

oraz wyróżnione już wcześniej:

5. Maja LAMEK
6. Laura MAIK
7. Lena RYSZ
8. Laura WĄSOWSKA

Opiekun: Danuta Mamak

Unihokej dziewcząt

II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej oraz VI miejsce w finale dolnośląskim:

1. Maria Bogdziewicz
2. Maj GÓRECKA
3. Lena ZIĘTARA
4. Hanna CEBULA
5. Weronika SUSKA
6. Lena SKOCZEŃ
7. Małgorzata Karpowicz

Tamara POKRZYWA, Lena MAJERSKA, Zuzanna MATYSIUK oraz Blanka SERGIEL. Dziewcząt w tym składzie zajęły III miejsce na finale strefy jeleniogórskiej w piłce koszykowej.
W drużynie znalazły się również Anastazja Biel Laura Bandyk oraz Hanna Tobiasz.

Opiekun: Adam Nowak

Piłka nożna dziewcząt

III miejsce w finale strefy jeleniogórskiej:

1. Emilia LEŚNIAK
2. Laura WNUK
3. Lena SZEMIAKO
4. Hanna HERMAN

oraz wyróżnione już wczesniej:

1. Milena GONERA
2. Maja BALCEREK
3. Laura OBRZUD

Opiekun Adam Nowak

Piłka ręczna dziewcząt

II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej:

1. Maria BOGDZIEWICZ
2. Małgorzata KARPOWICZ
3. Nadia URBAŃSKA
4. Konstancja ADAMCZYK
5. Felicja JĘDRZEJEK

W skład drużyny weszły już wyróżnione wcześniej:

1. Hanna CEBULA
2. Anastazja BIEL
3. Laura BANDYK
4. Weronika SUSKA
5. Hanna TOBIASZ
6. Blanka SERGIEL
7. Maja GÓRECKA
8. Lena ZIĘTARA
9. Gabriela JASZCZAK
10. Emilia BOROWSKA

Opiekun Daniel Gontko

Mini piłka siatkowa „2” dziewcząt

III miejsce w finale strefy jeleniogórskiej:

1. Emilia DUMANA
2. Lena FECKO
3. Alicja CHWASTEK
4. Julia OTRĘBA

oraz już wyróżnione wcześniej:

1. Lili SABAT
2. Milena SPOTATA

Opiekun: Danuta Mamak

Mini piłka siatkowa „2” chłopców:

I miejsce w finale strefy jeleniogórskiej:

1. Jan GARLICKI
2. Filip MIZIELIŃSKI
3. Mikołaj DITTERLA-KASPERSKI
4. Kacper TRZISZKA

Opiekun: Daniel Gontko

Mini piłka siatkowa „3” dziewcząt:

I miejsce w finale strefy jeleniogórskiej:

1. Emilia BOROWSKA
2. Blanka SERGIEL
3. Felicja JĘDRZEJEK
4. Gabriela JUSZCZAK
5. Małgorzata KARPOWICZ
6. Julia OLEKSY
7. Liwia MRÓWKA
8. Kamila KRAWIEC

„4” dziewcząt, II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej w:

1. Konstancja ADAMCZYK
2. Nadia URBAŃSKA
3. Lena SKOCZEŃ
4. Hanna TOBIASZ

oraz już wyróżnione wcześniej:

1. Maria Bogdziewicz
2. Maja Górecka
3. Hanna Cebula
4. Laura Bandyk
5. Weronika Suska

Opiekun: Daniel Gontko

Mini piłka siatkowa „3” chłopców:

III miejsce w finale strefy jeleniogórskie w mini piłce siatkowej zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze:

1. Gracjan PRZYSŁO
2. Filip ZAWADZKI
3. Olgierd Gawin-BAKSZAS
4. Wojciech RADZIMSKI
5. Aleksander PETRUK
6. Sebastian RYBCZYŃSKI
7. Piotr ŻERAŃSKI

oraz już wyróżnieni wcześniej:

1. Franciszek FALKOWSKI
2. Kacper SUCHETA

Opiekunem Andrzej Cukier

Mini piłka siatkowa „4” dziewcząt

III miejsce w finale strefy jeleniogórskiej zdobyła reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze:

1. Alicja ANDRZEJCZYK
2. Hanna BARAN
3. Antonina BRZYSKA
4. KINGA JUREŃCZYK
5. Nadia KUŁAKOWSKA
6. MAJA MAJEWSKA
7. Zuzanna OBIDOWSKA
8. Alicja SALAMON
9. Amelia SELWIAK
10. Aleksandra STELMACH
11. Nadia SZULC

Opiekun: Sławomir SKOTARCZAK

Piłka siatkowa chłopców:

II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej oraz III miejsce w finale dolnośląskim zdobyła reprezentacja:

1. Jakub SKOTARCZAK
2. Ignacy FALKOWSKI
3. Bartosz WYSZOMIRSKI
4. Kacper FILIPIAK
5. Maciej GUCWA
6. Łukasz OLSZAK
7. Igor SKOCZYLAS

oraz już wyróżniony wcześniej:

Antoni PIECH

Opiekun: Sławomir Skotarczak

Plażowa piłka siatkowa dziewcząt/chłopców

II miejsce w finale strefy jeleniogórskiej oraz VI w finale dolnośląskim zdobyła reprezentacja dziewcząt:

1. Marcelina MAJERSKA
2. Oliwia DUBIEL
3. Margareta MITRO

reprezentacja chłopców:

1. Tymoteusz GRZYB
2. Korneliusz OLSZEWSKI

Opiekun: Tomasz Wyszomirski, Piotr Lema

Finał strefy Jeleniogórskiej w Trójboju LA klas I-II-III

Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

klasy I-II MIEJSCE

1. Babiuch Łucja
2. Przywara Maja
3. Urbańska Amelia
4. Zielińska Hanna
5. Żółtkowska Emilia
6. Gumulak Filip
7. Mongiało Aleksander
8. Niepsuj Jan
9. Poręba Antoni
10. Wojtas Natan

klasy II-II MIEJSCE

1. Bodziony Aleksandra
2. Bodziony Milena
3. Dziubek Nadia
4. Najdzionek Hanna
5. Koszkul Kaja
6. Bodziony Bartosz
7. Piszczek Karol
8. Mickiewicz Szymon
9. Sroka Jan
10. Ciećka Marcel

klasy III-III MIEJSCE

1. Czerniawska Zuzanna
2. Mordarska Barbara
3. Nackowska Emilia
4. Wyszyńska Wiktoria
5. Yelizarova Anhelina
6. Krzysztofiak Marek
7. Kwiatkowski Leon
8. Trziszka Kacper
9. Wlazły Marcel
10. Lizoń Oliwier

Opiekunowie: Marcin Trela, Marek Homoncik

Podziękowania za współpracę w bieżącym roku szkolnym i wspólne działania:

1. Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze – Katarzyna Bielewicz – Czyczkan
2. Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze – Annieszka Fujar
3. Szkole Podstawowej w Pisarzowicach – Katarzyna Nawój
4. Szkole Podstawowej w Lubawce – Ewa Telega
5. Szkoła Podstawowa w Marciszowie – Ewa Sawicz
6. Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze – Wioletta Engler
7. Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze – Jacek Broździak
8. ZSZiO Kamienna Góra – Mariola Jaciuk (Katarzyna Winiarska-Weber)
9. Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze – Zenon Król
10. Kierownik Krytej Pływalni w Kamiennej Górze – Kornel Łukasik
11. Kierownik Obiektów Sportowo – Rekreacyjnych w Kamiennej Górze – Grzegorz Bizoń

Układ taneczny, którym rozpoczęto uroczystości, w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze pod kierunkiem Eweliny Jastrzębskiej i Jacka Świderskiego.

Zobacz inne