Pobiła znajomego obuchem od siekiery, straszyła nożem i groziła pozbawieniem życia

Na 3 miesiące do aresztu trafiła 34-letnia mieszkanka powiatu jeleniogórskiego zatrzymana za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Kobieta podczas odwiedzin w mieszkaniu znajomego zażądała od niego pieniędzy na alkohol, a gdy ten odmówił pobiła go obuchem od siekiery, a następnie straszyła nożem i groziła pozbawieniem życia. Za to przestępstwo odpowie przed sądem, grozić jej może kara pozbawienia wolności nawet do 15 lat.

Do zdarzenia doszło 16 czerwca br. przed północą w jednym z mieszkań w Karpaczu. Policję zaalarmowała sąsiadka, która  usłyszała krzyki i odgłosy awantury. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu zatrzymali kobietę z nożem  w ręku.
34-latka trafiła do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Za  to przestępstwo grozić jej może nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej  zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Zobacz inne

Leave a Comment