Plan filmowy na kamiennogórskim rynku

Na kamiennogórskim rynku pojawiła się dzisiaj wieczorem (piątek, 11 marca) ekipa filmowa, aby wykonać kolejne zdjęcia do filmu „Święta inaczej”. Na planie filmowym pojawiła się również Daria Widawska odgrywająca rolę głównej bohaterki. Zdjęcia na kamiennogórskim rynku i bocznych uliczkach mają trwać całą noc.

Tłem historii głównej bohaterki Ewy, którą gra Daria Widawska, jest m.in. Kamienna Góra i okoliczne miejscowości.

Przypominamy, że w sobotę, 5 marca ekipa pracowała na planie filmowym przy ul. Mostowej w Kamiennej Górze. Na planie filmowym pojawili się m.in. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Kruszczyńska.

Adam Zdrójkowski grał Pawełka w serialu Polsatu Rodzina zastępcza. Wcielał się również w Kubę Boskiego w serialu TVP2 Rodzinka.pl, a rola zapewniła mu największą rozpoznawalność. Uczestniczył programie rozrywkowym Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Został również jednym z prowadzących program TVP2 The Voice Kids. Brał udział w 15. edycji programu rozrywkowego Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie po dziewięciu odcinkach dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce.
Wiktoria Kruszczyńska zagrała m.in. w filmach: Wszystkie nasze strachy, Zabawa czy Ukryci.

Zobacz reportaż z planu filmowego.

W poniedziałek, 7 marca ekipa wykonała zdjęcia na Górze św. Anny w Krzeszowie. Na planie filmowym pracowała m.in. Daria Widawska.

Darii Widawskiej ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły role w serialach TVN: Agaty Bieleckiej w Magda M., Anki w 39 i pół oraz Doroty w Prawo Agaty. Aktorka uczestniczyła również w szóstej edycji programu rozrywkowego TVN Taniec z gwiazdami. Jest jedną z bohaterek książki Odnaleźć dobro Marzanny Graff.

Zobacz reportaż z planu filmowego.

W środę, 9 marca ekipa filmowa wykonała zdjęcia z użyciem dźwigu kamerowego Moviebird w zakresie drogi Kamienna Góra-Jaczków.

Na planie filmowym pojawili się Wiktoria Gąsiewska i Antoni Sałaj.
Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała na małym ekranie epizodyczną rolą w serialu Na dobre i na złe. Następnie zagrała w serialach, takich jak m.in.: Rodzina zastępcza, Rodzinka.pl, O mnie się nie martw, Przyjaciółki, Barwy szczęścia i Kowalscy kontra Kowalscy.
Antoni Sałaj zagrał m.in. w takich filmach jak: W głębi lasu, 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, Dywizjon 303 czy Historia prawdziwa.

Zobacz reportaż z planu filmowego.

Zarys fabuły reżyserowanego filmu „Święta inaczej”: Ewa dowiaduje się, że mąż ją zdradza, córka Emma zostaje na Boże Narodzenie w Londynie, a syn Dorian zamierza spędzić wigilię u ojca i jego kochanki. Osamotniona Ewa postanawia spędzić święta „inaczej” – wsiąść do pociągu i wyruszyć w nieznane. Nic nie idzie zgodnie z planem: na dworcu Ewa wdaje się w scysję z gburowatym Wiktorem, a zaraz potem traci telefon, pieniądze i dokumenty. Zostaje sama, nocą, na dworcu… I w ten sposób trafia do urokliwego miejsca, jakim jest Kamienna Góra…

Reżyserem filmu jest wspomniany Patrick Yoka, który wyreżyserował m.in.: Listy do M4, Rodzinka.pl, Prawo Agaty, Hela w opałach, Świat według Kiepskich.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment