Piotr Oskwarek nowym dyrektorem Centrum Kultury w Kamiennej Górze

Ukazała się oficjalna informacja Urzędu Miasta w Kamiennej Górze. Stanowisko Dyrektora Centrum Kultury w Kamiennej Górze objął Piotr Oskwarek – doświadczony menadżer kultury, otrzymał powołanie od burmistrza Janusza Chodasewicza. Będzie pełnił tę funkcję przez najbliższe trzy lata.

Producent eventów i wydarzeń muzycznych z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu pokieruje Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

– Doświadczenie w produkcji i realizacji imprez scenicznych zdobywałem w Polsce, Ameryce, na Tajwanie i we Włoszech. Od wielu lat zajmuję się przygotowywaniem wydarzeń kulturalnych, poczynając od wypracowania założeń koncepcyjnych, poprzez aspekty prawne, techniczne i promocyjne – mówi Piotr Oskwarek.

– Miałem okazję przygotowywać i realizować koncerty większości gwiazd polskiej estrady. Od wielu lat współpracuję z samorządami. Dni miast, juwenalia, wielkie występy angażujące nawet 200 muzyków na scenie – tym zajmowałem się przez ostanie lata. W moim portfolio jest współpraca m.in. z największymi polskimi firmami takimi jak np. KGHM Polska Miedź i Polskie Radio – dodaje.

Piotr Oskwarek z wykształcenia jest kulturoznawcą i muzykiem. Gra na klarnecie, saksofonie, akordeonie i fortepianie.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment