Piknik Harley-Davidson 2020 odbędzie się zgodnie z planem

Informujemy, że zaplanowana w Karpaczu w dniach 30 lipca – 2 sierpnia 2020 roku kolejna edycja Polish Bike Week odbędzie się zgodnie z planem. Wydarzenie z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej będzie znacznie skromniejsze, bez głównego koncertu i dostosowane do ograniczeń i obostrzeń. Odbędzie się parada motocykli, będzie Harley do wygrania na własność, zbiórka charytatywna, miasteczko wystawowe, będą konkursy, wycieczki po okolicy i super zabawa. Szczegółowy program niebawem.

Przypominamy, że Piknik Harley-Davidson to cyklicznie organizowana impreza w naszym regionie. Od zawsze ma swoje miejsce w Karpaczu. Od lat ma charakter kilkudniowej otwartej imprezy z koncertami z gatunku ściśle związanego kulturą motocyklową, jak rock czy blues i szeregiem przyciągających widzów konkursów, prezentacji oraz zabaw. Jedną z najciekawszych atrakcji tego szczególnego wydarzenia jest barwna parada motocykli, która przejeżdża ulicami Karpacza.
W 2016 roku Polish Bike Week wszedł do kalendarza Harley Owners Group, zrzeszającego kilka milionów członków na całym świecie, przez co stał się jedną z 6 największych europejskich imprez tej elitarnej organizacji.

Nasze reportaże z Polish Bike Week dostępne tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment