Piknik Harley-Davidson 2015

Odbył się kolejny dzień VIII Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson. Ta kilkudniowa impreza motocyklowa ma swoje miejsce w Karpaczu. Główną atrakcją pikniku jest Wielka Parada Motocykli, która przejeżdża z Białego Jaru do miejsca pikniku, Dworu Liczyrzepy.
W ramach tej motocyklowej imprezy odbył się Ikony Rocka Festival i IV Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, które wygrał Tomasz Kubiczek, zdobywając tygodniową wycieczkę motocyklową do Hiszpanii.
W tym sezonie każdy uczestnik pikniku mógł wziąć udział w losowaniu bardzo cennej nagrody konkursu głównego, jakim był Harley-Davidson. Dodatkowo jedną z nagród był ufundowany Harley na tydzień przez firmę Appoloosa – wrocławskiego dealera Harley-Davidson.
Po raz kolejny odsłonięto nowe tablice w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, które tradycyjnie zostały skropione napojem harleyowców, jakim jest Jack Daniels.
Imprezie zawsze towarzyszy wiele atrakcji, prezentacji i konkursów, jak wybór najładniejszego Harleya pikniku.
Zwieńczeniem tej widowiskowej imprezy są koncerty. W tym sezonie zagrali: Piotr Nalepa Breakout Tour, Tadeusz Nalepa Tribute z Jarym Jaryczewskim, liderem i pierwszym wokalistą zespołu Oddział Zamknięty oraz Antyradio Coverband.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment