Piknik Harley-Davidson 2015

Wczoraj dnia 08.08.2015 roku odbył się kolejny dzień VIII Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson. Ta kilkudniowa impreza motocyklowa ma swoje miejsce w Karpaczu. Główną atrakcją pikniku jest Wielka Parada Motocykli, która przejeżdża z Białego Jaru do miejsca pikniku, Dworu Liczyrzepy.
W ramach tej motocyklowej imprezy odbył się Ikony Rocka Festival i IV Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, które wygrał Tomasz Kubiczek zdobywając tygodniową wycieczkę motocyklową do Hiszpanii.
W tym sezonie każdy uczestnik pikniku mógł wziąć udział w losowaniu bardzo cennej nagrody konkursu głównego, jakim był Harley-Davidson. Dodatkowo jedną z nagród był ufundowany Harley na tydzień przez firmę Appoloosa – wrocławskiego dealera Harley-Davidson.
Po raz kolejny odsłonięto nowe tablice w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, które tradycyjnie zostały skropione napojem harleyowców, jakim jest Jack Daniels.
Imprezie zawsze towarzyszy wiele atrakcji, prezentacji i konkursów, jak wybór najładniejszego Harleya pikniku.
Zwieńczeniem tej widowiskowej imprezy są koncerty. W tym sezonie zagrali: Piotr Nalepa Breakout Tour, Tadeusz Nalepa Tribute z Jarym Jaryczewskim, liderem i pierwszym wokalistą zespołu Oddział Zamknięty oraz Antyradio Coverband.

Przypominamy, iż oficjalny plakat promujący Piknik Entuzjastów Harley-Davidson 2015 jest naszego autorstwa i oczywiście znajduje się na nim nasze logo.

Zapraszamy do poniższej galerii z wczorajszego dnia pikniku.

Od 2013 roku czadrow.pl jest serwisem relacjonującym to wydarzenie. Ubiegłoroczne galerie prezentujące wyjątkową atmosferę tej motocyklowej imprezy dostępne tutaj >>.

Share

Zobacz również

Leave a Reply