Piknik Harley-Davidson 2014. Dzień drugi

Odbył się drugi dzień VII Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson Karpacz 2014. Główną atrakcją pikniku była Wielka Parada Motocykli, która przejechała z Białego Jaru do miejsca pikniku, Dworu Liczyrzepy.

W ramach imprezy odbyły się również Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, a w tym sezonie była to trzecia edycja zawodów.
W tym roku nastąpiło również odsłonięcie nowych śladów w Alei Entuzjastów Harley-Davidson. Nowe tablice tradycyjnie zostały skropione napojem harleyowców, jakim jest Jack Daniels, a nowy właściciel tablicy musiał skosztować tego szlachetnego trunku.

Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji, prezentacji i konkursów między innymi takich jak losowanie Harleya na dwa tygodnie wraz z wyprawą do USA na 66 HISTORIC TOUR czy wybór najładniejszego Harleya pikniku.

Zwieńczeniem tej widowiskowej imprezy był koncert zespołu Złe Psy, który pod przewodnictwem Andrzeja Nowaka (TSA) dał świetny występ.

Share

Zobacz inne

One Thought to “Piknik Harley-Davidson 2014. Dzień drugi”

  1. […] Harley Davidson 2014. Koncert Złe Psy >> Piknik Harley Davidson 2014. Dzień drugi >> Piknik Harley Davidson 2014. Dzień pierwszy […]

Leave a Comment