Pierwsza rocznica Kina za Rogiem

Dnia 17 stycznia 2017 roku w Krzeszowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji pierwszej rocznicy Kina za Rogiem. W spotkaniu udział wzięli m.in. Burmistrz Krzysztof Świątek, Prezydenta Miasta Wałbrzych Roman Szełemeja, Wójt Gminy Kamienna Góra Patryk Straus, pracownicy instytucji kultury z Dolnego Śląska oraz gość specjalny Grzegorz Molewski – inicjator projektu Kino za Rogiem. Spotkanie dotyczyło zaprezentowania działalności placówki oraz Kina za Rogiem.

Kino za Rogiem w Krzeszowie cieszy się bardzo dobrą opinią. Jego powstanie jest alternatywną propozycją zaspokajania potrzeb kulturowych mieszkańców naszego regionu. W Kinie za Rogiem można obejrzeć nie tylko filmy, ale też transmisje na żywo wydarzeń kulturalnych i innych.

Z okazji pierwszej rocznicy Kina za Rogiem Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra zorganizowało również konkurs plastyczny. Prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym oraz w Urzędzie Gminy w Kamiennej Górze. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19.01.2017 roku (czwartek) w CBK Krzeszów. Więcej o konkursie tutaj.

Więcej zdjęć z wydarzenia jest dostępnych na stronie cbkkrzeszow.pl.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment