Pieniądze dla rolników. Urząd Miasta Kamienna Góra oczekuje na wnioski

Ruszył nabór wniosków w programie „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”, który jest realizowany w latach 2019-2020 przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

– Beneficjentami programu są jednostki samorządu terytorialnego, natomiast ostatecznymi odbiorcami będą rolnicy – informuje burmistrz Janusz Chodasewicz.

Chodzi o posiadaczy określonych w projekcie odpadów: folii, siatek, sznurków do owijania balotów, opakowań po nawozach oraz opakowań typu big bag.

Osoby zainteresowane udziałem w programie są proszone o złożenie wniosku. Na dokumenty czekają w kamiennogórskim Urzędzie Miasta (Biuro Obsługi Klienta) pl. Grunwaldzki 1 do  6 grudnia 2019 r.

Wzór wniosku został udostępniony na stronie BIP. Można też go odebrać osobiście w Wydziale Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska  (parter, pok.105).

Wnioski będą realizowane w przypadku pozyskania dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment