Piano i wiolonczela, czyli „Koncert na dwa świerszcze…” w czarnoborskim Centrum Kultury

Już w czwartek, 23 listopada br. zapraszamy wszystkich melomanów na kolejną odsłonę cyklicznych spotkań z muzyką klasyczną w czarnoborskim Centrum Kultury. Po wiosennej uczcie muzycznej czas na jesienny Koncert Kameralny.

Tym razem w murach B+CK zabrzmi „Koncert na dwa świerszcze…” w wykonaniu pianisty – Piotra Łukaszczyka (wielokrotnego zdobywcy nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach pianistycznych, stypendysty Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej w Warszawie) oraz pochodzącego z Przemyśla wiolonczelisty – Wojciecha Kuda (na stałe związany z Filharmonią Sudecką w Wałbrzychu, koncertmistrz grupy wiolonczel, współpracował z Teatrem Muzycznym „Capitol” we Wrocławiu, jest członkiem zespołów kameralnych: “Futyma Quintet”, “Michelangelo Ensemble”, Zespołu Solistów “Ricordanza”, Tria fortepianowego “KREATIV”, “Filharmonii Uniwersyteckiej” we Wrocławiu, nauczyciel gry na wiolonczeli w ZSM im. St. Moniuszki w Wałbrzychu).

Podczas tej kulturalnej uczty będzie można usłyszeć najpiękniejsze kompozycje J.S. Bacha, F. Chopina, E. Griega, C. Saint – Saënsa i innych, a słowem o muzyce i ciekawostkami o kompozytorach – spotkanie okrasi Krystyna Swoboda z Filharmonii Sudeckiej.

Więcej szczegółów na plakacie.

Share

Zobacz inne