Perfect, Markowska, Piaseczny i Kwiatkowski w Dzierżoniowie

W dniach 26-27 maja 2018 roku odbędą się Dni Dzierżoniowa. Podczas wydarzenia wystąpią Patrycja Markowska i Perfect, Andrzej Piaseczny, Dawid Kwiatkowski.

Na naszym portalu gości już zespół Perfect oraz Dawid Kwiatkowski.

Zespołu Perfectu nie trzeba nikomu przedstawiać, ich przeboje wciąż słychać na radiowych antenach. Przed weteranami rocka na scenie pojawi się Patrycja Markowska – córka lidera Perfectu. Wokalistka zadebiutowała w 2001 r. albumem „Będę silna”, dziś ma w swoim dorobku sześć płyt. W ubiegłym roku ukazała się jej „Krótka płyta o miłości”. To utwory m.in. z tego właśnie krążka usłyszymy podczas dzierżoniowskiego koncertu.

W niedzielę na scenie pojawi się Dawid Kwiatkowski i Andrzej (Piasek) Piaseczny.
Pierwszy z nich to wokalista młodego pokolenia, trener The Voice Kids i laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy.

Fenomen Andrzeja Piasecznego polega m.in. na tym, że to artysta lubiany przez młodych i ceniony przez dojrzałych odbiorców. Były wokalista grupy Mafia na scenie jest od ponad 25 lat i w tym czasie stal się jedną z ikon muzyki pop naszych czasów.

Już po raz drugi podczas Dni Dzierżoniowa odbędą się również Dzierżoniowskie Prezentacje – cykliczne wydarzenie promujące gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy. W tym roku główną nagrodą w loterii dla publiczności będzie samochód osobowy. Stoiska dla Debiutów kosztują symboliczną złotówkę.Share

Zobacz inne

Leave a Comment