Parada Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śląskim

Przypominamy, że w dniach 19-20 sierpnia br. odbędzie się kolejna edycja Jarmarku Tkaczy Śląskich. Tegoroczny Jarmark został podzielony na dwa, tematyczne dni.

Sobotnie wydarzenia rozpoczną się tradycyjną Paradą Tkaczy Śląskich, która wyruszy spod Domków Dwunastu Apostołów o godz. 15.

Zobacz, jak było w ubiegłym roku.

Tego dnia na scenie wystąpią takie zespoły jak Rocktube, Jurada i Kami, jak również regionalne grupy ludowe. O godz. 19 odbędzie się interaktywny spektakl historyczny pn. “Tkacze – Bunt”. Gwiazdą drugiego dnia będzie zespół InoRos, wykonujący muzykę z pogranicza rocka i folku, twórcy przebojów takich, jak “Czyste szaleństwo” czy “Piękne życie”.

Piątkowa część rozpocznie się Pokazem Mody Lnu i Produktów EKO, o czym informowaliśmy tutaj

Po pokazie mody zaprezentują się producenci muzyki elektronicznej oraz DJe, tacy jak ENZO, Music Crew (rezydent klubu Heaven Zielona Góra), EMAD, Paweł Mysyk i Capitol Team. Gwiazdą wieczoru będzie Tribbs, twórca hitów Ostatni raz zatańczysz ze mną, Duże oczy (feat. Smolasty) czy Bal wszystkich świętych”.

Na rynku ustawione zostaną ponadto stoiska rękodzielnicze i gastronomiczne, przewidziana jest strefa atrakcji dla dzieci.

Zobacz plakat wydarzenia.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment