Otwarcie wystawy Teresy Szuszkiewicz-Spryszak w Galerii i Kawiarni Lotos

W dniu 12 września 2020 roku w kamiennogórskiej Kawiarni i Galerii Lotos odbyło się otwarcie wystawy Teresy Szuszkiewicz-Spryszak „Kowarskie wspomnienia”. Wystawę w Lotosie można oglądać do 14 listopada br. Wydarzenie odbyło się w ramach Festiwalu Sztuki Włókna.

Teresa Szuszkiewicz-Spryszak w Międzynarodowym Sympozjum Sztuki Włókna w Kowarach bierze udział od 1994 roku, corocznie uczestnicząc w wystawach.

– Obecna wystawa w Kawiarni Lotos w Kamiennej Górze jest moją kolejną wystawą indywidualną po wystawach w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze, w Stowarzyszeniu Przyjaciół Kowar w Kowarach, w Galerii Tkackiej na Jatkach we Wrocławiu i w Galerii w Domu Kultury na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Wszystkie te wystawy związane są z Kowarskim Festiwalem i sprawiają mi wiele radości i satysfakcji – powiedziała Teresa Szuszkiewicz-Spryszak.

Przypominamy, że również od 12 września w kamiennogórskim Muzeum Tkactwa można oglądać wystawę Marii Teresy Chojnackiej “Dokument. Relief splotowy”, o czym informowaliśmy tutaj.

Zobacz inne

Leave a Comment