Ørganek wystąpi w sali CBK w Krzeszowie

Polski Rock na Dzień Niepodległości. Pod taką nazwą odbędzie się koncert 11 listopada br. w sali widowiskowej Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Krzeszowie. Wystąpi Ørganek. Szczegóły wydarzenia i informacja o biletach wkrótce.

Ceny biletów:

80 zł w przedsprzedaży
100 zł w dniu koncertu

Ørganek ma na koncie dwie platynowe płyty długogrające – „Głupi” (2014) i Czarna Madonna (2017) – które zdobyły dwie statuetki Fryderyka w kategorii Album Roku i Utwór Roku. Przez dwa lata (2016 – 2017) zespół był trzonem Orkiestry Męskiego Grania i jest współautorem dwóch płyt koncertowych MGO, które również pokryły się platyną. Dyrektorem muzycznym obu edycji był Tomasz Organek, laureat wielu prestiżowych nagród m.in. Mateusza Trójki, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego, Ambasador Honorowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.
Na koncercie w Krzeszowie, Ørganek wystąpi z nowym albumem „Na Razie stoję, na razie patrzę!”, na którym poszerzył znacznie swój zakres stylistyczny, sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’. To będzie dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką, na nowe czasy.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment