Operacja Poltergeist w Kamiennej Górze

W Kamiennej Górze zorganizowano fascynującą wystawę opartą na autentycznych wielowiekowych podaniach i legendach sudeckich. Ekspozycja jest dostępna w Sudeckiej Informacji Turystycznej przy ul. Lubawskiej 4. Wystawę można zwiedzać przez cały tydzień w godzinach funkcjonowania Sudeckiej Informacji Turystycznej, czyli od 10:00 do 17:00.

“Operacja Poltergeist” to unikalne połączenie historii, legend i nowoczesnej technologii. Wystawa wyróżnia się na polskiej mapie atrakcji kulturalnych. To nie tylko prezentacja potworów i demonów z sudeckich mitów, ale przede wszystkim audiowizualne doświadczenie, które przenosi odwiedzających w świat hibernowanych stworzeń ukrytych w tajemniczych sarkofagach.

Każdy sarkofag kryje historię, która czeka na odkrycie przez ciekawych gości. Ta nietuzinkowa aranżacja podkreśla mistyczny charakter legend sudeckich i umożliwia osobiste zanurzenie się w ich narrację.

Wypełniona tajemnicą i fascynującymi historiami, ta niezwykła wystawa zaprasza do odkrycia nieznanego i poszerzenia horyzontów. Dla tych, którzy pragną doświadczyć czegoś więcej niż zwykła ekspozycja, “Operacja Poltergeist” stanowi bramę do świata, gdzie rzeczywistość splata się z mitami, a tajemnica czeka za każdym rogiem.

Wystawa biletowana.
Bilety w cenie: ulgowy 12 zł, normalny 17 zł.

Zobacz inne