Olisound Music wystąpi w Kamiennej Górze

W dniu 30 grudnia br. o godz. 18:00 w Sali Witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbędzie się bezpłatny koncert „Klasyka Piosenki” (muzyka filmowa, operowa i rozrywkowa).

Podczas koncertu duetu Olisound Music wykonają znane i lubiane utwory z repertuaru muzyki klasycznej: opera, operetka, musical oraz piosenki stare i nowe autorów polskich i zagranicznych w autorskich opracowaniach na głos i fortepian.

Olivia Ohl – Szulik
Jeden z najpiękniejszych głosów operowych w Europie, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego we Frankfurcie n. Menem. Szeroka skala głosu, która pozwala wykonywać jej zarówno partie koloraturowe jak i dramatyczne oraz szlachetna barwa oddają wyjątkowość interpretacji dzieł mistrzów muzyki klasycznej. Możliwości głosu sprawiają, że artystka odnajduje się również w estetyce muzyki filmowej oraz rozrywkowej, a charyzmatyczna osobowość pozwala na niezwykły kontakt z publicznością podczas koncertów.

Paulina Stateczna
Pianistka, akompaniatorka, muzyk o wszechstronnych możliwościach pianistycznych, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Współtworzy projekty z gatunku muzyki klasycznej, etnicznej, filmowej oraz rozrywkowej, koncertując w kraju i za granicą. Artystka o wysokiej wrażliwości estetycznej; szeroki wachlarz umiejętności muzycznych pozwala jej na sprawne łączenie gatunków, fuzje stylistyczne w aranżacjach, świeżość interpretacji utworów klasycznych oraz pełne wykorzystanie faktury fortepianowej we współpracy z solistą.

Zobacz inne

Leave a Comment