Okradł właścicielkę hotelu, w którym pracował

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o serię kradzieży na szkodę właścicielki hotelu, w którym pracował. Dodatkowo odpowie on za kradzieże z włamaniem, gdyż kilka razy posłużył się kartą płatniczą gościa tego hotelu. Przestępstw tych dopuścił się od października do listopada br. w Jeleniej Górze. Łącznie mężczyzna dopuścił się 14 przestępstw. Pokrzywdzona poniesione straty oszacowała na blisko 300 tysięcy złotych. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 29 –letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże oraz o kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna od października do listopada br. dopuścił się w Jeleniej Górze co najmniej 14 przestępstw. Podejrzany pracował w jednym z miejskich hoteli i okradał jej właścicielkę.  Jego łupem padło mienie o wartości blisko 300 tysięcy złotych. Ponadto okazało się, że mężczyzna kilka razy posłużył się kartą płatniczą jednego z gości hotelowych.

Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie w mieszkaniu 29-latka w piekarniku znaleźli skradziony zegarek o wartości 160 tysięcy złotych oraz skradziony z hotelu piecyk, tzw. kozę, który wykorzystywał on  do ogrzewania swojego lokum.
Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają, co mężczyzna zrobił z zabranym mieniem.

Za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Dolnośląska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Zobacz inne

Leave a Comment