Od dnia 1 września br. działanie wznowić ma oddział pediatryczny w Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze, zapewnia prezes kamiennogórskiej placówki.
Wideo: Starostwo Powiatowe / TVKG
Od dnia 1 września br. działanie wznowić ma oddział pediatryczny w Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze, zapewnia prezes kamiennogórskiej placówki.
Wideo: Starostwo Powiatowe / TVKG