Oddział terenowy WORD w Kamiennej Górze

Jak już wiadomo w Kamiennej Górze ma zostać utworzony oddział terenowy WORD. Dzięki staraniom wicemarszałek województwa Iwony Krawczyk, na sesji Sejmiku Województwa Dolnośląskiego podjęta została uchwała w sprawie wskazania dodatkowego miasta, w którym może być przeprowadzany egzamin państwowy w zakresie prawa jazdy kat. AM, A1, A2, A, B1 i B.

Poniżej wywiad przeprowadzony z burmistrzem Krzysztofem Światkiem w powyższej sprawie.

Share

Zobacz inne

10 Thoughts to “Oddział terenowy WORD w Kamiennej Górze”

 1. onaion

  Kiedy ruszy ten odIal w Kamiennej Górze zero info jest już jakaś konkretna data?????

  1. czadrow

   Takie rzeczy nie uruchamia się z dnia na dzień. Nie sądzę aby to ruszyło w tym roku. Nie jest znana jeszcze data. Jeżeli będzie znana zamieścimy taką informację.

 2. czadrow

  Aktualizacja. Jest już znany ogólny termin. Punkt WORD zostanie uruchomiony w ciągu kilku tygodni na placu obok byłej podstawówki nr 2 na ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze. Pozdrawiam.

 3. KierowcaBombowca

  Znany jest dokładniejszy termin otwarcia?

  1. czadrow

   Czekamy na oficjalną informację, która może ukazać się w każdej chwili. Formalnie jest już wszystko przygotowane aby można było ruszyć z punktem WORD w Kamiennej Górze.

   1. Onaion

    Czyli jest możliwość ze w przeciągu miesiąca dwuch będziemy egzaminy zdawac w kamiennej ??????

    1. czadrow

     Wcześniej zapewniano, że uruchomienie punktu WORD w Kamiennej Górze to kwestia tygodni. Teraz podobno się to przeciąga. W każdej chwili mogą się ukazać informacje o uruchomieniu punktu WORD. Nie chcemy wprowadzać naszych czytelników w błąd dlatego czekamy na oficjalną informację z UM Kamienna Góra.

     1. Onaion

      NO TO CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA KONKRETNĄ DATĘ 🙂

 4. Onaion

  Wiadomo już jaka będzie data otwarcia Oddziału WORD Kamiennej Górze ????????

  1. czadrow

   Miasto ciągle odpowiada, że już niebawem ale też czekamy na oficjalną informację. Nie jest znana dokładna data, ale informują, ze już niebawem.

Leave a Comment