Nullizmatyka i Opus Magnum w Świdnicy

Miłośników hop-hopu i gatunków pokrewnych informujemy, iż dnia 27 stycznia 2018 roku o godz. 20:00 w świdnickim klubie Bolko (pl. Grunwaldzki 11) odbędzie się koncert Nullizmatyki i Opus Magnum.

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu).

Nullizmatyka to efekt rozpoczętej w współpracy pięciu dolnośląskich muzyków z inicjatywy Nullo – pochodzącego z Wałbrzycha rapera, producenta, wydawcy, współzałożyciela Trzeciego Wymiaru, z którym nagrał 5 płyt (4 z nich pokryły się złotem). Podczas swojej działalności muzycznej zagrał ponad 1000 koncertów w Polsce i zagranicą.

Nullizmatykę tworzą:

Slime – od wielu lat reprezentant krajowej sceny winylowej, dwukrotny Mistrz Polski Dj’ów federacji IDA 2013-2014 (kat. technical). Współpracował m.in. z Trzecim Wymiarem, a w autorskich setach łączył hip-hop, elektronikę, nu-jazz oraz down-tempo.

Stoker – na gitarze do tej pory odmieniał rock, grind, metal i alternatywę przez wszystkie przypadki (m.in. w Behemoth, Lost Soul, FAM, Maigra). Obudziło to w nim chęć poszerzania artystycznych horyzontów i Nullizmatyka daje szansę na zaspokojenie tego głodu.

W skład sekcji rytmicznej wchodzą Bartosz Bednarz (bas) i Mateusz Chochołek (perkusja), którzy współpracowali w wielu projektach muzycznych. Nie boją się wyzwań gatunkowych dzięki czemu na przestrzeni lat tworzyli od jazzu przez funk, elektronikę, hip hop, po grunge. Wykorzystując doświadczenia tworzą w składzie Nullizmatyka solidną bazę.

Opus Magnum to zespół, w którego skład wchodzi Dj Creon, Ematei Duch i Johnny. Ich twórczość charakteryzuje się wyjątkowo mocną, dynamiczną i pełną pozytywnej agresji muzyką, okraszoną rapem i hardcore-ową wokalną ekspresją. W grudniu 2016 roku zespół wydał swój pierwszy album pt. „Rok Zero” nakładem Opus Magnum Records.

Fot. Nullizmatyka facebookShare

Zobacz inne

One Thought to “Nullizmatyka i Opus Magnum w Świdnicy”

  1. […] Przypominamy, iż Nullizmatyka zagra również dnia 27 stycznia w Świdnicy, o czym informowaliśmy tutaj. […]

Leave a Comment