Nożem ugodziła konkubenta w dłoń

Policjanci zatrzymali kobietę, która podczas awantury w mieszkaniu ugodziła swojego konkubenta nożem w dłoń. Mężczyzna po zaopatrzeniu medycznym wrócił do miejsca zamieszkania. Sprawczyni była pijana. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za popełnione przestępstwo kobieta odpowie przed sądem, a grozić jej może kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu bezpośrednio po zdarzeniu  zatrzymali 52-letnią kobietę podejrzewaną o ugodzenie nożem swojego konkubenta.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 17 marca br. około godziny 22.20 w jednej z miejscowości w okolicach Karpacza. Kobieta i mężczyzna spożywali alkohol, w pewnym momencie wywiązała się pomiędzy nimi awantura, podczas której kobieta nożem  ugodziła go w dłoń. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważanych obrażeń i po zaopatrzeniu medycznym powrócił do miejsca zamieszkania.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało ponad 2 promile. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. 52- latka za swój czyn odpowie przed sądem, a grozić jej może kara pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło:
Policja Jelenia Góra
podinsp. Edyta Bagrowska

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment