Nowe zasady funkcjonowania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamiennej Górze

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze będzie nadal otwarta dla czytelników. Aktualnie obowiązujące przepisy pozwalają na prowadzenie działalności przez biblioteki pod warunkiem zapewnienia, by na jej terenie przebywała nie więcej niż 1 osoba na 15 m kw. powierzchni (z wyłączeniem bibliotekarzy).

W bibliotece mogą zatem przebywać maksymalnie 2 osoby jednocześnie. Należy też pamiętać o przestrzeganiu zasady DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Od wtorku 23 marca do odwołania zmieniają się jednak godziny otwarcia biblioteki:

– WYPOŻYCZALNIA GŁÓWNA (ul. Słoneczna 10) czynna będzie codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9-16. W godz. 12-12.30 zostaje wprowadzona przerwa techniczna na dezynfekcję i wietrzenie pomieszczeń.

– FILIA NR 1 (ul. Tkaczy Śląskich 46) będzie otwarta dla czytelników dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki w godz. 9-16. W godz. 12-12.30 zostaje wprowadzona przerwa techniczna na dezynfekcję i wietrzenie pomieszczenia.

– FILIA NR 2 (ul. Słowackiego 40) będzie otwarta dla czytelników dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki w godz. 9-16. W godz. 12-12.30 zostaje wprowadzona przerwa techniczna na dezynfekcję i wietrzenie pomieszczenia.

Share

Zobacz również

Leave a Reply