Niekontrolowany zsyp odpadów w Kamiennej Górze

Prowadzona obecnie w Kamiennej Górze akcja “Wystawka” zamienia się w niekontrolowany zsyp wszelkich odpadów zalegających w domach. Alarmowaliśmy już o tym, gdy komuś przyszło do głowy porzucić w kontenerze otwartą beczkę ze smołą. Teraz mamy kolejny wysyp wszelakich śmieci, które nie powinny trafiać do kontenerów.

Czy sądzicie, że ich segregacja odbywa się za darmo? Informujemy, że tak NIE JEST! Trzeba za to zapłacić. W rezultacie ma to wpływ na ogólny koszt wywozu odpadów, który pokrywają wszyscy kamiennogórzanie.

W ten sposób CAŁE MIASTO zrzuca się na osoby, które postanowiły pozbyć się: gruzu, smoły, papy z dachu, starych okien lub pozostałości po remoncie łazienki.

PAMIĘTAJCIE! Do kontenerów podczas akcji “Wystawka” wyrzucamy jedynie odpady wielkogabarytowe – stare meble, krzesła, szafy, wersalki, stoły, łóżka, elektro-śmieci i stare urządzenia AGD.

Pozostałości po remontach należy zawieźć do PSZOK przy ul. Towarowej. Chwilowo jednak należy się z tym wstrzymać, bo punkt jest zamknięty z powodu stanu zagrożenia epidemicznego.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment