New Members Day 2026 AHK Polska

Z przyjemnością uczestniczyliśmy w spotkaniu powitalnym New Members Day 2026 AHK Polska, które odbyło się w siedzibie Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Warszawie.

SSEMP S.A. reprezentował Prezes Zarządu Arkadiusz Dybiec. Wydarzenie było doskonałą okazją do bliższego poznania działalności Izby, planów AHK Polska na 2026 rok oraz do nawiązania wartościowych relacji z innymi firmami członkowskimi.

Podczas spotkania nowi członkowie, w tym SSEMP S.A., otrzymali certyfikaty członkostwa Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, symbolicznie potwierdzające przynależność do międzynarodowej społeczności AHK.

Dziękujemy za zaproszenie oraz profesjonalną organizację wydarzenia. Z oczekiwaniem wypatrujemy kolejnych inicjatyw i dalszej, owocnej współpracy w ramach AHK Polska.

Źródło: SSEMP S.A. w Kamiennej Górze

Zobacz inne