“Nasz człowiek” na Pol’and’Rock Festival

Trwa Pol’and’Rock Festival – ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na pięciu scenach: Dużej, Małej, Scenie Lecha, Viva Kultura i  Nocnej Scenie ASP. 

Na festiwalu znajduje się „nasz człowiek”, Marek Dańczak, mieszkaniec Kamiennej Góry. To na jego fanpage’u można śledzić na bieżąco przebieg tego Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Zapraszamy.

Bardzo ważnym elementem festiwalu jest Akademia Sztuk Przepięknych. Tam właśnie spotykają się autorytety, dziennikarze, ludzie telewizji i wielkiego świata, i rozmawiają z festiwalowiczami. O czym? O wierze, prawdzie, marzeniach, przygodach i arcyciekawych drobnostkach. Każdy rok, każde kolejne spotkanie to coraz większa publiczność i zainteresowanie. Namioty ASP są w stanie pomieścić kilka tysięcy ludzi i nie zdarza się, żeby były puste.

Cały Festiwal ogarnia Jurek – dyrygent Orkiesty. To on rozmawia z ludźmi ze sceny, splata wszystkie koncerty w jedną opowieść, a ostatniego dnia nie jest już w stanie powiedzieć żadnego słowa. Nie ze względu na brak lotnej myśli, ale ze względu na gardło, które za każdym razem odmawia mu posłuszeństwa. I wszyscy gorąco na to liczą. Bo to właśnie słowa Jurka – prócz koncertów – sprawiają, że festiwal ma swój niepowtarzalny klimat.

info/foto: polandrockfestival.pl

foto: facebook.com/keram.kacznad
Share

Zobacz inne

Leave a Comment